Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Завдяки муніципальній поліції, охорона закладів соціальної сфери Кременчука значно покращилася

У минулому році сесія Кременчуцької міської ради ухвалила рішення про створення КП «Муніципальна поліція». Сьогодні міський голова Віталій Малецький оглянув матеріально-технічну базу комунального підприємства, щоб визначитися з подальшими планами щодо його подальшого розвитку.

Приміщення колишнього дитячого садочка, де зараз знаходиться комунальне підприємство, потребує ремонту, тож Віталій Малецький разом із керівником муніципальної поліції більш предметно обговорили саме це питання. Керівник міста зазначив, що наразі розробляється проектна документація реконструкції цього об’єкту. Зважаючи на те, що головне завдання муніципальної поліції полягає в охороні комунальних об’єктів,  завдання міської влади і депутатського корпусу зробити все, щоб забезпечити належні умови для несення служби працівникам муніципальної поліції, для  їх професійної підготовки, занять спортом та відпочинку.

Віталій Малецький відзначив, що завдяки муніципальній поліції охорона навчальних та лікувальних закладів, а також інших об’єктів комунальної власності останнім часом значно покращилася. Приємно також і те, що працівники комунального підприємства, більшість з яких учасники АТО, демонструють дітям і молоді гарний приклад того, як необхідно любити та  захищати свою Батьківщину.  Колективом муніципальної поліції також налагоджено і соціальний діалог з  громадою міста, а діти з прилеглих мікрорайонів приходять на тренування до спортивної зали КП «Муніципальна поліція». Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

За інформацією керівника КП «Муніципальна поліція» Максима Березіна, наразі 75 працівників підприємства забезпечують охорону 18 шкіл, 4 лікарень, ДЗОВ «Зоряний» та 1 комунального підприємства. У найближчих планах – подальший розвиток підприємства, забезпечення належних умов для роботи і відпочинку працівників, створення власної кінологічної служби тощо.  

Система Orphus