Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном (трансляцію завершено)

На розгляд комісії винесені наступні питання:

1.Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

2.Про укладення трудового контракту з генеральним директором комунального підприємства «Об’єднане готельне господарство».

3.Про внесення змін та доповнень до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2018 – 2020 років.

4.Про внесення змін до обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 –2020 роки» (зі змінами).

5.Провнесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки, зі змінами.

6.Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Полтавській області на 2018 – 2020 роки.

7.Про внесення змін та доповнень до програми «Опікуємося освітою» на 2017 ‒ 2020 роки.

8.Про обласну Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки.

9.Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки ПОКП «Аеропорт-Полтава» на 2017 – 2020 роки.

10.Про затвердження Програми енергоефективності Полтавської області на 2018 – 2020 роки.

11.Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 681 «Про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини на 2011 – 2020 роки, у 2018 році».

12.Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у2018 році.

13.Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки.

14. Про звіт про виконання Програми зайнятості населення Полтавської області на 2013 ‒ 2017 роки.

15.Про затвердження Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018 –2020 роки.

16. Про приведення складу засновників комунальної організації (установи, закладу) юридичної особи Регіональний ландшафтний парк«Диканський» у відповідність до законодавства.

17.Про збільшення статутного капіталу Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал».

18. Про збільшення статутного капіталу Обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Миргородводоканал».

19. Про концентрацію комунальних підприємств, що є Об’єктами спільної власності територіальних громад сіл,селищ і міст Полтавської області.

20. Про заснування стипендії імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка – для учнів, студентів і молодих учених Полтавщини в рамках Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки.

21. Про заснування обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – шлях до сталого розвитку громад».

22.Про затвердження змін до плану діяльності Полтавської обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

23. Про внесення змін до структури виконавчого апарату обласної ради.

24. Про відзнаки Полтавської обласної ради. (Доопрацьований проект).

25. Про звіт про виконання обласного бюджету за І квартал 2018 року.

26. Щодо необхідності внесення змін до рішення пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії обласної ради від 12 квітня 2018 року № 691 «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік» для забезпечення реалізації рішення дев’ятнадцятої сесії обласної ради від 12 квітня 2018 року № 681 «Про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 ‒ 2020 роки, у 2018 році» (визначення одержувачів субвенції).

27.Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік.

28. Про надання згоди на прийняття громадських будівель із комунальної власності територіальної громади міста Полтави у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

29. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

30.Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області автомобілів швидкої допомоги.

31.Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

32. Про оприлюднення інформації щодо діяльності комунальних підприємств Полтавської обласної ради та внесення доповнень до Типової форми контракту з керівниками підприємства (установи, організації, закладу), що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, затвердженої рішенням третього пленарного засідання сьомої сесії обласної ради сьомого скликання від 14 червня 2016 року.(Доопрацьований проект).

33. Про затвердження Порядку розгляду розрахунків тарифів на виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги (послуги з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення), поданих для їх встановлення підприємствами обласної власності.

34. Про надання дозволу Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на укладення договору на отримання кредиту у вигляді відновлювальної кредитної лінії.

35. Про наданнядозволуПолтавськомуобласномукоммунальномувиробничомупідприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на укладення договору на отримання кредиту у виглядівідновлювальноїкредитноїлініїв державному банку АБ «УКРГАЗБАНК».

36. Про наданнядозволуПолтавськомуобласномукомунальномувиробничомупідприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на передачу майнових прав в заставу Полтавськійміськійраді.(Доопрацьований проект).

37. Про внесення змін до рішення третього пленарного засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 16 лютого 2018 року

№ 634 «Про надання згоди на безоплатне прийняття цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів».

38. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради».

39.Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради».

40. Про підтримку кандидатури Дубини Л.В. щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України.

Розгляд заяв і звернень:

41. Про надання згоди на придбання КУ «Історико-культурний заповідник «Більськ» Полтавської обласної ради легкового автомобіля (на 7-8 пасажиро місць) вартістю 1 100 000,00 грн.

42.Про звернення депутата обласної ради Шевчука С.М. щодо доцільності підготовки видання «Полтавщина: довкілля, населення, економіка» за кошти обласного бюджету.

43. Про звернення депутата Щурова В.С. щодо здійснення перерозподілу коштів в сумі 3 млн. гривень, виділених з обласного бюджету на будівництво гідроспоруди на р. Сула в Лохвицькому районі відповідно до затвердженого рішенням пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії обласної ради від 12.04.2018р. № 683 Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році.

44. Про надання дозволу ТОВ «Медичний центр №1 плюс» на проведення капітального ремонту та здійснення невід’ємних поліпшень в орендованому приміщенні за адресою: вул. Соборності,60а, м. Полтава

45. Про передачу в безоплатне користування приміщень, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, та укладання договорів позички між позичкодавцями та користувачами, а саме:

1) Комунальним підприємством «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи» Полтавської обласної ради та Полтавським обласним центром медико-соціальної експертизи, приміщення за адресою: м.Полтава, вул.

М.Дмитрієва, 7;

2) Полтавською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради та Комунальною установою «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріального забезпечення освітніх закладів, приміщення за адресою: м.Полтава, вул.Станіславського, 6;

3) Полтавською обласною клінічною лікарнею ім.М.В.Скліфосовського та Комунальною установою «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради, частина приміщення гаражів за адресою: м.Полтава, вул. Шевченка, 23 Г;

4) Полтавською обласною державною лікарнею ветеринарної медицини та Головним управлінням Держспоживслужби в Полтавській області, приміщення гаражів, за адресою: м.Полтава, вул.Воскресенський узвіз, 7 на 2 роки і

11 місяців;

5) ПОКП «Полтавафарм» та Полтавською обласною лікарнею

ім.М.В.Скліфосовського, приміщення за адресою: вул. Шевченка, 23Д, м.Полтава;

6) Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського та Полтавською обласною науковою універсальною бібліотекою ім.І.П.Котляревського, приміщення гаражу площею 49 кв.м. за адресою: м.Полтава, вул.Конституції, 2;

7) Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського та Комунальним вищим навчальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавське музичне училищем ім. М.В.Лисенка», приміщення гаражу площею 18 кв.м та відкритого майданчика площею 20 кв.м. за адресою: м.Полтава, вул.Конституції, 2;

8) Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського та Комунальним підприємством культури і мистецтв «Полтавська обласна філармонія», двох відкритих майданчиків площею по 30 кв.м., за адресою:

м.Полтава, вул.Конституції, 2;

9) Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського та Полтавською філією Музею важкої бомбардувальної авіації, огорожі металевої (274 секції),

за адресою: м.Полтава, авіа містечко, вул.Засядька, 1;

10) Управлінням майном обласної ради та Комунальним закладом «Полтавський симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради, приміщення за адресою:

м.Полтава, вул.Європейська, 49 при умові забезпечення по даній адмінбудівлі контролю та нагляду, охорони, прибирання місць загального користування, прибирання прибудинкової території;

11) Полтавською обласною радою та Управлінням патрульної поліції в Полтавській області, дванадцять ноутбуків;

12) Управлінням майном обласної ради та Полтавською обласною організацією національної спілки журналістів України, приміщення за адресою: м.Полтава, вул.Пушкіна, 115;

13) Управлінням майном обласної ради та Громадською спілкою «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО», приміщення за адресою: м.Полтава, вул.Пушкіна, 115;

14) Управлінням майном обласної ради та ПОКП «Полтавафарм» приміщення за адресою: вул.Європейська, 28, м.Полтава при умові забезпечення утримання будівлі, а саме: проведення ремонту приміщень та фасаду, забезпечення охорони, прибирання місць загального користування, прибирання прибудинкової території, постійного контролю, нагляду за комунікаціями та їх утримання;

15) Управлінням майном обласної ради та Полтавським обласним товариством зв’язків з українцями за межами України, приміщення за адресою: вул.Пушкіна, 16, м.Полтава.

46. Про включення до умов Договору позички права Комунальному закладу «Полтавський симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради передавати в платне користування приміщення актової зали та концертної зали за адресою:

вул. Європейська,49 в м. Полтава.

47. Про результати засідання конкурсної комісії щодо передачі майна в строкове платне користуваннята надання дозволу на укладення договорів орендиміж орендодавцями та орендарями, а саме:

1) ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» та ПрАТ «Київстар», ТОВ «Лайфселл», 1/3 частин димових труб котельних, за адресами: м.Полтава, вул.Головка, 18 та пров.Космічний, 9 відповідно;

2) Полтавським обласним клінічним онкологічним диспансером Полтавської обласної ради та ФОП Немировський М.О., частина приміщення за адресою:

м.Полтава, вул.М.Дмитрієва, 7-а;

3) Полтавською обласною клінічною психіатричною лікарнею ім.О.Ф.Мальцева та ПАТ «Державний ощадний банк України», частина приміщення за адресою: м.Полтава, вул.Медична, 1;

4) Департаментом агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації та ТОВ «АГРОКС», приміщення за адресою:

м.Полтава, вул.Міщенка, 2;

5) Полтавською обласною клінічною психіатричною лікарнею ім.О.Ф.Мальцева та ФОП Немировський М.О., частина приміщення за адресою: м.Полтава, вул.Медична, 1;

6) Управлінням майном обласної ради та ТОВ «Командор», приміщення за адресою: м.Полтава, вул.Соборності, 24.

Система Orphus