Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Законність реконструкції АЗС у Кременчуці має перевірити ДАБІ України

Міський голова Віталій Малецький сьогодні зустрівся з жителями кварталу 278 з питання початку реконструкції автозаправного комплексу в районі житлового будинку № 22-А по проспекту Лесі Українки.
Автозаправний комплекс на цьому місті існував і раніше, але останні 4-5 років він не функціонував. Наразі розпочали його реконструкцію. Свою стурбованість фактом реконструкції АЗС мешканці будинків, розташованих поблизу цього об’єкту, висловили на зустрічі з міським головою Віталієм Малецьким. Керівник міста наголосив, що будь-яке будівництво має проводитися відповідно до вимог чинного законодавства, тому особисто він в даному випадку не підтримуватиме реконструкцію  автозаправного комплексу, якщо вона проводиться незаконно.  
Оскільки автозаправний комплекс є об’єктом, який відноситься до значних наслідків –  класу СС3, дозвіл на проведення реконструкції надавався Державною архітектурно-будівельною інспекції України в Києві.
Враховуючи стурбованість містян щодо небезпечності розташування такого об’єкту неподалік від житлової забудови, Віталій Малецький доручив відповідним структурним підрозділам виконавчого комітету звернутися до ДАБІ України, на предмет проведення перевірки відповідності документації забудовника вимогам містобудівного законодавства. У листі також будуть викладені питання, порушені жителями, щодо можливості розташування об’єкту на такій відстані біля житлових будинків, сусідства з іншою АЗС, можливого шкідливого впливу на довкілля та інші.
Також вручать листа забудовнику з проханням призупинити будівництво доки виконавчий комітет не отримає відповіді від Державної архітектурно-будівельної інспекції України та з’ясування всіх обставин.
Система Orphus