Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Заклади культури Кременчука допомагають у перевихованні дітей, які перебувають у конфлікті із законом

18 липня бібліотека-філія №1 ім. Івана Приходька Кременчуцької ЦБС для дорослих гостинно відчинила двері для дітей, які перебувають  на обліках Крюківського та Автозаводського районних відділів філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.
Завданням працівників органу пробації щодо неповнолітніх є забезпечення їх нормального фізичного та психічного розвитку, профілактики агресивної поведінки, мотивація соціально сприятливих змін особистості та поліпшення соціальних стосунків з метою їх виправлення, повернення до здорового, правослухняного способу життя. До проведення соціально-виховної роботи із суб`єктами наглядової пробації – підобліковими особами, щодо яких застосовуються наглядові та соціально-виховні заходи – уповноважені органи з питань пробації залучають організації державного сектору та громадські об`єднання та організації, пише Кременчуцька міська рада.
Цього разу дітей запросили відвідати бібліотечний заклад, де вони почули розповідь провідного бібліотекаря бібліотеки-філії №1 Васильченко Лариси про історію рідного міста, видатні культурні, суспільно значимі події, пов`язані з нею. До уваги присутніх також було запропоновано інформацію про сучасне життя мікрорайону, роботу підприємств, які розташовані на його території. Неповнолітнім продемонстрували яскраво оформленні видання краєзнавчої, природної та виробничої спрямованості. Подарунком для дітей став майстер-клас із плетіння з металевого дроту, для проведення якого працівники бібліотеки запросили майстра Олександра Хоменка.
Працівники Крюківського та Автозаводського районних відділів філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області висловлюють подяку колективу бібліотеки-філії №1 ім. Івана Приходька, який вже вдруге запрошує до себе неповнолітніх правопорушників. Спілкування з досвідченими, небайдужими до своєї роботи працівниками закладу культури сприяє позитивним змінам особистості та поведінки дітей, які  перебувають у конфлікті із законом.
За інформацією Крюківського РВ ДУ «Центр пробації» в Полтавській області

 

Система Orphus