Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Закладам загальної середньої освіти Полтави представили нових директорів

4 липня педагогічним колективам шкіл №№12, 23, 26, 27, 38 та СНВК №26 представили їхніх нових очільників – переможців конкурсу на заміщення посад директорів загальної середньої освіти. Представив їх міський голова Олександр Мамай. Присутніми на зустрічі були заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська та начальник управління освіти міськвиконкому Леся Марталішвілі.

Під час візитів до навчальних закладів міський голова Олександр Мамай зауважив, що усі новопризначені директори – це працівники виключно міської галузі освіти, вони мають багаторічний стаж роботи, численні успіхи в обласних та міських олімпіадах, серед їхніх випускників – кращі науковці, підприємці, політики, медики, архітектори:

“Приємно, що конкурси пройшли ті, хто у цій справі вже не один рік, а дехто і не один десяток років. Усі ці жінки працювали у наших міських школах і гімназіях, вивчили сотні дітей, прекрасно справлялись зі своїми обов’язками. На заміщення посад претендували люди, які навіть працювали в столиці України. По завершенню конкурсу, найвищі результати отримали полтавці. І це не може не радувати. Я завжди говорив і продовжую говорити: полтавські вчителі – найкращі!”

Під час візитів до закладів міський голова подякував їхнім колишнім очільникам за багаторічну сумлінну працю, відданість своїй справі та вагомий внесок у розвиток освіти Полтави. У свою чергу, директори, які залишили свої посади, побажали новим успіхів та високих звершень, повідомляє Полтавська міська рада.

Довідково:

Наприкінці червня завершився конкурс на заміщення посад директорів 30 закладів, що проводився відповідно до Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Полтава, затвердженого рішенням тринадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017, та наказу управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради від 11.05.2018 № 295 «Про проведення конкурсу на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти».

За результатами письмового іспиту на перевірку знань чинного законодавства України та презентації перспективних планів розвитку закладів освіти 26 червня було визначено переможців. На посади директорів 26 закладів було призначено тих, хто їх і очолював. Шість навчальних закладів отримали нових керівників.

Нові очільники закладів загальної середньої освіти, призначені за результатами конкурсу на заміщення посад директорів загальної середньої освіти:

 

Божок Світлана Василівна, директор Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Полтавської міської ради Полтавської області». Понад 24 роки працювала в даному закладі спочатку на посаді вчителя біології, а потім заступника директора з навчально-виховної роботи.

Гонжак Наталія Дмитрівна, директор Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області». Стаж педагогічної роботи понад 31 рік. Розпочала трудову діяльність вчителем російської мови та літератури в школі № 14 м. Полтави. А з 1993 року, майже 25 років, працювала в школі № 26 м. Полтави заступником директора з навчально-виховної роботи.

Іванченко Валентина Олексіївна, директор Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області». Стаж педагогічної роботи майже 24 роки. Розпочала трудову діяльність в школі № 5 м. Полтави спочатку вчителем української мови та літератури, а потім заступником директора з навчально-виховної роботи. З 2013 року була директором школи № 12.

Бойченко Людмила Анатоліївна, директор Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Полтавської міської ради Полтавської області». Понад 25 років працювала в школі № 13 вчителем російської мови та літератури, педагогом-організатором, а з 2012 року – заступником директора з виховної роботи.

 

Веркалець Тетяна Ярославівна, директор Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області». Понад 16 років працювала в школі № 16 вчителем історії. Переможець міського, обласного та лауреат Всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року – 2016». Вона та її учні неодноразові переможці предметних олімпіад та фахових конкурсів різних рівнів. У 2017 році увійшла до п’ятірки кращих вчителів світу від України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine, учасник Всесвітнього освітнього форуму в Дубаї (2018 рік).

Осадча Олена Федорівна, директор Комунального закладу «Полтавський спеціалізований навчально-виховний комплекс № 26 «Перші кроки» Полтавської міської ради Полтавської області». Стаж педагогічної роботи понад 18 років. Розпочала трудову діяльність в Полтавському навчально-виховному комплексі № 86. Працювала вихователем, практичним психологом, заступником директора з навчально-виховної роботи. У 2017 році очолила дитячий садок № 77 «Джерельце».

Система Orphus