Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

За вчинення корупційних злочинів, на Полтавщині розпочали 3 кримінальних провадження

З метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів державної фіскальної служби області корупційних правопорушень, працівниками управління внутрішньої безпеки протягом січня – червня 2018 року здійснено 134 профілактичних заходів, винесено 20 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки працівниками органів ДФС Полтавщини.

За вказаний період провели (ініціювали) 17 перевірок (службових розслідувань) за інформацією щодо можливих порушень вимог чинного законодавства працівниками органів ДФС Полтавської області.

До органів прокуратури, національної поліції для прийняття рішення згідно Закону передали 8 матеріалів. Перед керівництвом ГУ ДФС та Митниці ДФС ініціювали 5 дисциплінарних проваджень, 1 особу притягнули до дисциплінарної відповідальності за недотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції».

За вказаний період правоохоронними органами області за матеріалами підрозділу розпочато 3 кримінальних провадження за вчинення корупційних злочинів, складено 3 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. В одному випадку вироком суду за вчинення корупційного злочину покарали колишнього митника у виді штрафу на користь держави в розмірі 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 12 тис.750 грн.

Заступник начальника управління-начальник відділу комунікацій управління організації роботи ГУ ДФС у Полтавській області В.В.Захарченко

Система Orphus