Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За рахунок додатково виділених коштів з обласного бюджету, 200 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС оздоровляться в санаторно-курортних закладах Полтавщини

За ініціативи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та підтримки голови ОДА, на сесії Полтавської обласної ради прийняли рішення щодо додаткового виділення коштів з обласного бюджету на оздоровлення в санаторно-курортних закладах, які розташовані на території Полтавської області, 200 учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1, які перебувають на обліку в органах соціального захисту для забезпечення санаторно-курортним лікуванням у поточному році. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

На оздоровлення зазначеної категорії громадян в рамках обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області  виділено 1360,0 тис. грн.

Крім того, з поточного року на обласному рівні впроваджено виплату додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, в санаторно – курортних закладах, розташованих  на території  Полтавської області,  в  сумі фактично здійсненої доплати за оздоровчі послуги, але не більше 2,0 грн.

Всього у поточному році за рахунок коштів державного бюджету, обласного та  бюджетів районних, міських, сільських, селищних рад, оздоровляться 870 осіб з числа громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Одночасно з проведенням оздоровчої кампанії 2018 року органами соціального захисту населення області  проводиться прийом заяв на забезпечення санаторно –курортним лікуванням чи (за вибором пільговика) на виплату компенсації замість путівки у 2019 році.

Питання соціального захисту громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи перебуває в області на особливому контролі.

Система Orphus