Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

За перше півріччя до Полтавської місцевої прокуратури надійшло майже 950 звернень громадян

Протягом першого півріччя 2018 року до Полтавської місцевої прокуратури надійшло майже 950 звернень громадян, із них 582 звернення розглянули, а більше 300 направили за належністю до органів державної влади, місцевого самоврядування та державного контролю. Про це повідомив в.о. керівника місцевої прокуратури Денис Бондарець.

Основна маса звернень надходить з питань досудового розслідування у кримінальних провадженнях.

Одночасно до прокуратури продовжують звертатися громадяни з питань соціального забезпечення, проведення перевірок трудового, земельного законодавства тощо. Такі звернення скеровуються за належністю до інших установ, оскільки органи прокуратури відповідно до вимог чинного законодавства позбавлені повноважень щодо проведення перевірок у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів.

Також, за словами Дениса Бондарця, на особистому прийомі у місцевій прокуратурі протягом першого півріччя 2018 року прийнято 215 громадян.

Одночасно звертаємо увагу, що письмові звернення до Полтавської місцевої прокуратури можуть бути скеровані на електронну пошту zvern_plmp@pol.gp.gov.ua

Запити на інформацію згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» також можуть направлятися на електронну адресу info_plmp@pol.gp.gov.ua

Для прийняття усних звернень в Полтавській місцевій прокуратурі функціонує телефон «гарячої лінії» 2-92-43.

Система Orphus