Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку року у Кременчуці від тварин постраждали 169 дорослих та 73 дитини

За інформацією завідуючої відділенням профілактики інфекційних захворювань Кременчуцького лабораторного центру Лариси Коровіної, за 6 місяців 2018 року за антирабічною допомогою в лікувально-профілактичні заклади Кременчука з приводу пошкоджень, нанесених тваринами звернулась 242 особи. Постраждало 169 дорослих та 73 дитини, 48 особам були призначені антирабічні щеплення,  лікування в умовах стаціонарних відділень потребувало 10 осіб.

Як свідчить ретроспективний аналіз, за останні роки більшість пошкоджень нанесені собаками та котами, які мають господаря або є відомими. За 6 місяців 2018 року таких постраждалих було 194 особи, що складає 83% від усіх звернень за антирабічною допомогою. Крім собак та котів в поточному році пошкодження мешканцям міста були нанесені лисицею, єнотом, білкою, 2 особи постраждали від бобра. В домашніх умовах пошкодження наносили декоративна криса та хом’як. Від бродячих тварин за  6 місяців 2018 року постраждали 40 осіб. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Санлікарі нагадують, що за твариною, яка нанесла пошкодження, необхідно встановити ветеринарний нагляд протягом 14 діб. Якщо нагляд не можна здійснити (тварина бездоглядна, або зникла, або загинула), з метою профілактики захворювання на сказ, постраждалої особі призначається курс антирабічних щеплень. Ні в якому разі не можна тварину, яка нанесла пошкодження, знищувати, завозити в ліс або викидати! Якщо неможливий нагляд за твариною постраждалому розпочинається курс антирабічних щеплень.

Система Orphus