Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку року полтавці витратили на нові авто 30 мільйонів доларів

Впродовж січня-червня 2018 року у Полтаві та області зареєстрували майже 1 200 нових авто на суму 30 мільйонів доларів США.

У першому півріччі сума витрат на покупку нових автомобілів у регіоні становила 30 мільйонів доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Трохи менше половини автомобілів, які купували полтавці, мали ціну від 17 до 35 тисяч доларів. Авто, які коштують дешевше 17 тисяч доларів – 37%. Середня вартість нової машини у Полтаві перевищила 27 тисячі доларів.  Про це повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішими авто в регіоні були Renault – 145 зареєстрований авто на суму понад 2 мільйони доларів. Також часто купували Toyota, яких зареєстрували 144 машини на 5 мільйонів доларів. Серед моделей у Полтаві бестселером став кросовер Renault Duster, яких купили 58 авто.

Загалом, у першому півріччі в Україні зареєстрували майже 40 тисяч нових автомобілів. На покупку цих машин витратили понад 1 мільярд доларів США. Найбільше нових автомобілів купили у столиці. За 6 місяців поточного року кияни придбали понад 15 тисяч авто, на які витратили 500 мільйонів доларів.

Нагадаємо, першому кварталі 2018 року у Полтаві та області зареєстрували майже 600 нових автомобілів на суму 15 мільйонів доларів.

Система Orphus