Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку року на Полтавщині з вини водіїв громадського транспорту сталось 35 ДТП

З початку року на території обслуговування патрульної поліції в Полтавській області зафіксовано 35 ДТП з вини водіїв громадського транспорту, 13 із них – з потерпілими, в яких травмувалося 15 осіб.

Аби мінімізувати сумну статистику ДТП та знайти шляхи їх вирішення патрульні поліцейські спільно з іншими структурами Нацполіції та Укртрансінспекцією посилюють увагу до пасажироперевізників. Особливо перевірятиметься технічний стан рухомого складу, наявність дозвільних документів, стан водія та його графік роботи.

На автодорогах збільшиться кількість патрульних нарядів, які жорстко реагуватимуть на порушення Правил дорожнього руху.

Водіям усіх видів транспорту рекомендуємо не порушувати швидкісного режиму, бо якраз у ДТП на великих швидкостях найтяжчі наслідки. Також дотримуйтесь правил маневрування, обгону, проїзду перехресть, залізничних переїздів та пішохідних переходів. Будьте особливо уважними при наближенні до місць, де перебувають діти чи групи людей. Проявляйте толерантність і взаємоповагу один до одного.

Патрульна поліція ще раз наполегливо звертається до водіїв, перевізників та безпосередньо кермувальників пасажирського транспорту: Дотримуйтесь законодавства та ПДР. Ваші безвідповідальні дії можуть призвести до трагічних наслідків!

Система Orphus