Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ювенальні поліцейські Полтавщини підбили підсумки діяльності упродовж І півріччя

Нарада пройшла за участі заступника Головного управління Національної поліції в Полтавській області Дениса Захарченка та під головуванням начальника відділу ювенальної превенції області Ірини Карюк. 

На початку заходів працівники, які за результатами роботи у першому півріччі проявили ініціативу, наполегливість та високий професіоналізм, а також з нагоди відзначення річниці заснування служби, отримали грамоти від керівництва поліції області. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Денис Анатолійович, звертаючись у вступному слові до працівників ювенальної превенції, наголосив, що діти – майбутнє нашої держави. Тому робота з дітьми – один із пріоритетів у діяльності поліції, а безпека дітей – наш найперший обов’язок!

Ірина Карюк проаналізувала результати роботи підрозділів з протидії дитячій злочинності та профілактики скоєння правопорушень неповнолітніми. Деяким підрозділам головний ювенальний поліцейський області вказала на допущені прорахунки та спільно намітили шляхи їх вирішення.

Учасники наради обговорили проблемні питання, які виникають у практичній роботі ювенальних поліцейських у різних сферах діяльності, ділилися новаторськими методами профілактики та налагодження взаємодії з іншими органами влади задля єдиної мети – недопущення скоєння злочинів дітьми та неповнолітніми.

На нараду також запросили представника Державної фіскальної служби Ігоря Горськіна. Фахівець розповів про особливості документування правопорушень, пов’язаних з продажем неповнолітнім підакцизних товарів, та відповідав на численні питання поліцейських.

Система Orphus