Ви тут:
Знай Наших! Полтавщина Суспільство 

Юні бджолярі з Гадяча перемогли на конкурсі у Франції

Команда бджолярів ДНЗ «Гадяцьке аграрне училище» у складі Івана Треби, Олени Андрейчук та Максима Сенчука виборола І командне місце в конкурсі «Юний пасічник-2018» на міжнародних змаганнях у Франції. Учні цього навчального закладу вже вчетверте захищали честь України на міжнародному конкурсі, і щоразу повертались із нагородами, повідомляє “Гадяцький вісник.

Загалом у конкурсі брали участь діти віком від 12 до 17 років із 28 країн світу. Протягом двох конкурсних днів юні пасічники теоретично і практично змагалися у бджолярській справі. Зокрема, командно працювали над складанням вулика, індивідуально – над складанням відводки, переносили личинки на маточне виховання, визначали, які медоносні рослини є корисними в бджільництві, а які, навпаки – вороги комах-медоносів. За смаковими якостями визначали, з чого зібраний мед, збирали рамки та ін.

Також учасники демонстрували свій рівень підготовки у вигляді тестів. За п’ятнадцять хвилин їм необхідно було правильно відповісти на питання, що стосувались хвороб бджіл, їхнього розведення, матководства, кормової бази тощо.

поширити новину: