Ви тут:
PROвсе Суспільство 

YouTube вчиться адаптуватися під вертикальні відео

Веб-версія платформи YouTube тепер адаптує свій плеєр під програвання вертикальних відео.

Про це пише “MediaSapiens”

Подібний функціонал YouTube запровадив до цього у своїй мобільній версії. Раніше при перегляді вертикального відео в YouTube навколо нього залишалась велика чорна рамка, через що ролик виглядав непривабливо й дратував багатьох глядачів. В 2012 році гумористичний канал Glove and Boots навіть запропонував нове поняття — синдром вертикального відео, в якому висміяв тих, хто знімає та публікує вертикальні відео.

Тим не менше, вертикальні відео стають все більш поширеними. Зокрема такий формат підтримує додаток Snapchat. Опитування показало, що це третя за популярністю соцмережа серед американський підлітків. Вертикальні відео запровадив і сервіс Instagram.

Серед недоліків нового дизайну YouTube видання Android Police називає те, що інформація про автора ролика та його опис тепер змістилися вниз на сторінці, тож для того, аби почитати ці дані, доводиться прокручувати сторінку.

Нагадаємо, в 2016 році Google Creative Lab провела дослідження щодо того, який монтаж є ефективнішим для привернення та утримання уваги глядачів. За критерій вимірювання ефективності було використано показник VTR – процентне співвідношення числа переглядів до числа показів відео (аншими словами, скільки користувачів додивилися відео до кінця). Тоді експеримент показав, що ефективніше працює горизонтальне відео: 29% VTR проти 27%. 

Система Orphus