Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Як не помилитися, купуючи мед

У розпалі сезон заготівлі меду. На жаль, лише за зовнішнім виглядом та смаком 100% визначити якість меду неможливо. Фахівці дають кілька порад, які стануть у пригоді під час вибору цього продукту на ринку.

Найбільш розповсюдженими способами фальсифікації є додавання до натурального меду цукрового сиропу або активна годівля бджіл сиропом. Інколи підгодовувати бджіл просто необхідно через відсутність кормових запасів, проведення профілактичних і лікувальних обробок, стимуляцію розвитку бджолиних родин тощо. Але це, звісно, негативно відображається на якості меду — в ньому значно нижчі показники вмісту білкових речовин, мінеральних солей та вітамінів. Такий мед має слабко виражений аромат та дуже солодкий смак.

Щоб не придбати цукрову підробку, під час купівлі меду фахівці радять споживачам звернути увагу на те, що натуральний мед у роті тане, а не розчиняється як цукор; має тонкий, добре виражений, дещо специфічний, інколи навіть гіркуватий (для окремих видів рослин) смак і приємний аромат.

Смак меду ми відчуваємо не кінчиком язика, а його коренем, тож, якщо ви відразу відчули солодке – це цукор. До того ж справжній мед, особливо темні сорти, «дере» горло.

Натуральний мед важкий – 1 літр має важити не менше 1,4 кг. На його поверхні не має бути жодних пухирців, що випливають зсередини. У протилежному випадку йдеться про продукт, що забродив через надмірну кількість вологи.

Зрілий і натуральний мед при обертанні ложки не стікає, а прилипає до неї і повільно тягнеться довгим ниткоподібним струменем. Потрапивши на папір, крапля меду не намочить його, а залишиться пружною.

Якщо капнути на мед в ложці оцтом, шипіння видасть наявність у ньому крейди, а крапля йоду забарвить продукт із крохмалем чи борошном в синій колір.