Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованці англомовного пришкільного табору відвідали Кінологічний центр поліції Полтавщини (ФОТО)

Діти, які свої літні канікули проводять з викладачами школи іноземних мов «ABC Language School», ознайомилися з умовами утримання поліцейських собак та оцінили їх вправність. Про це повідомили у ГУ НПу Полтавській області.

Від поліцейського-кінолога Олександра Ляха юні полтавці дізналися – які породи собак відносяться до службових, для яких цілей вони використовуються, скільки років «служать» в поліції та як навчаються командам.

Як з’ясувалося, у світі існують 7 основних порід, які відповідають вимогам «службового собаки». Найбільш поширеним серед них є Німецькі вівчарки, Лобрадори та Бельгійські вівчарки Малінуа (представники названих порід, до речі, несуть службу на Полтавщині). Також гарно піддаються вишкілу  добермани, ротвейлери, різеншнауцери та стаффордширтер’єри.

Відповідаючи на запитання гостей, яких зацікавила доля «собак-відставників», Олександр Лях зауважив, що усі вихованці, які з тих чи інших причин завершили свою службу в поліції (а це в середньому 8 років), доживають відпущений їм вік у Кінологічному центрі.

Найбільший захват у дітей викликала практична частина зустрічі, головним героєм якої був 5-річний вихованець Олександра Ляха – вівчарка на кличку «Конкорд».  

Представниця «ABC Language School» Яна Валеріївна наголосила, що такий формат зустрічі не тільки сприяв зближенню дітей з природою, але й дозволив декотрим з них позбутися власних страхів.

У свою чергу начальник відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини Ірина Карюк, завдяки підтримці якої цей захід відбувся, відзначила широкий спектр його позитивних рис. Це – формування поваги до «чотирилапих друзів», навичок безпечного поводження з ними та можливість розширити загальний кругозір. І, що не менш важливо, урізноманітнити літнє дозвілля дітей, збагативши його позитивними емоціями, цікавими знайомствами та новими враженнями.

Система Orphus