Ви тут:
Суспільство Україна 

“Всі понад 3,46 млрд грн, отриманих у 2018 році від індексації тарифів, “Укрзалізниця” спрямувала на інвестиції”, – Євген Кравцов

Усі кошти, які надійшли в першому півріччі 2018 року від індексації вантажних тарифів на окремий рахунок, використовуються виключно на інвестиції.

Так, понад 3,46 млрд грн отриманих коштів було спрямовано на будівництво, модернізацію та ремонт вантажних вагонів, капітальний ремонт локомотивів і модернізацію колії.

Про це було повідомлено під час чергової зустрічі представників Укрзалізниці з вантажовідправниками, йдеться на сайті держпідприємства.

Укрзалізниця виступає за вдосконалення тарифної політики у вантажних перевезеннях. Зокрема, зміна тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом упродовж найближчих років має бути прив’язана до макроекономічних показників – індексу цін товаровиробників на товари та послуги. Вартість перевезень вантажу повинна залежати не від виду вантажу, а від собівартості. Саме тому на погодження до Мінінфраструктури надано проект наказу щодо уніфікації тарифів, зокрема, зближення класів тарифів з метою усунення преференції для окремих груп вантажовідправників. Учасники ринку усвідомлюють, що Укрзалізниця є бізнес структурою, діяльність якої направлена на отримання фінансового прибутку, і не повинна брати на себе збитки та неефективність інших галузей економіки.

Система Orphus