Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Восени полтавські медики зможуть навчатись з фінансово-економічних та юридичних аспектах господарювання

У вересні-жовтні 2018 року у Львові, Полтаві та Вінниці управлінські команди закладів первинної медичної допомоги, що першими підписали угоди із Нацслужбою здоров’я, мають нагоду пройти навчання та попрактикуватися у фінансово-економічних та юридичних аспектах господарювання.

Тренінги пройдуть за підтримки спільного проекту МОЗ України зі Світовим банком «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та у партнерстві із Національною службою здоров’я та Проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

Для кого ці тренінги

Тренінги розраховані на команди у складі 2-3 фахівців від закладу: головний лікар, представник власника закладу/економіст/заступник головного лікаря/завідувач кадрами. В одному тренінгу можуть взяти участь команди із 10 медзакладів.

Щоби взяти участь у тренінгах «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)», МОЗ України запрошує команди закладів первинної допомоги взяти участь у конкурсі.

“Важливо, щоби ваш медзаклад мав підписану угоду із НСЗУ, а представники медзакладу не брали участі в аналогічних тренінгах, які проводяться у липні-серпні 2018 року”, – зазначають у прес-службі МОЗ.

Як взяти участь у тренінгу

Щоби взяти участь у конкурсі, треба виконати 2 простих кроки:

  1. До 31 серпня 2018 року подати заявку на участь у конкурсі, заповнивши онлайн-форму.
  2. Заповнити в онлайн-формі мотиваційний лист, де обґрунтувати, чому саме ваша команда має відвідати цей тренінг.

Попередню програму тренінгу «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)» можна переглянути тут.

 

Система Orphus