«Ворскла» програла чернігівській «Десні» (ФОТО)

Перемогу гостям приніс влучний удар Олександра Філіппова.

За тиждень до початку нового футбольного сезону бронзовий призер минулого чемпіонату та дебютант Прем’єр – ліги зійшлися у двобої на стадіоні «Лтава».

«Сьогодні ми переглядали потенційних новачків. Протистояли гарній, бойовитій команді. Радує, що зуміли реалізувати свій момент. Чи планується підсилення? Точкове. Ми не хочемо бути статистами у Прем’єр – лізі, – зізнався після матчу тренер «деснян» Олександр Приходько.

Попри різний рівень клубів, «сіверяни» зуміли витягнути максимум з результативної помилки оборони господарів поля. На 37-й хвилині нападнику «Десни» Олександру Філліпову вдався невідпорний удар – 1:0.

«Відверто кажучи перший тайм ми відіграли дуже погано, суперник повозив нас пристойно. Після перерви більш-менш зібралися, начебто й моменти створювали, але не вдалося забити. Гадаю, що сьогоднішній підсумковий рахунок по грі», – розповів після гри капітан «Ворскли» Володимир Чеснаков.