Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко презентував книгу разом з Патріархом Філаретом

У Києві віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко презентував власну книгу “Три розмови про Україну”. У презентації взяв участь Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет, повідомляють на сайті УПЦ КП.

Книга складається з трьох бесід: з Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, з українським письменником Василем Шклярем та з телеведучим Миколою Вереснем. 

“Це три розмови, вони на різні теми, але всі діалоги про одну справу, яка нас всіх найбільше хвилює, і якою ми найбільше переймаємося ось уже не один рік. А а ця справа – Україна, і все, що пов’язане з нашою рідною країною, її становленням, боротьбою за неї та її подальшим майбутнім”, – зазначив В’ячеслав Кириленко.

Він наголосив, що всі авторські виплати будуть повністю скеровані на допомогу бійцям АТО.

Перша частина книги, яка називається “Віра”, і є розмовою зі Святійшим Патріархом Філаретом. Це бесіда про віру в Бога і про віру в Україну, про становлення Української Церкви після здобуття Україною Незалежності, але в контексті усієї палітри докорінних соціальних та політичних змін, що відбулися в країні від початку 1990-х років.

Система Orphus