Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відпочинок у комунальних позаміських таборах Кременчука – змістовний і цікавий

У дитячому закладі оздоровлення та відпочинку  «Зоряний» та його філії «Супутник» триває друга оздоровча зміна. У комунальних позаміських таборах наразі відпочиває 580 дітей, 432 – у «Зоряному», з них 150 дітей пільгових категорій, та 148 – у «Супутнику». Варто зазначити, що у них відпочивають і оздоровлюються не тільки діти пільгових категорій, а й вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста.
Адміністрація та педагогічний колектив цих закладів оздоровлення дбають про те, щоб дитячий відпочинок був змістовним і цікавим. Для табористів проводяться цікаві майстер-класи, змагання та зустрічі, повідомляють у міській раді.
У «Супутнику», який має спортивне спрямування, вже кілька років тренуються і відпочивають вихованці спортивного клубу «Фаворит». Щоб це стало можливим у таборі були створені належні умови для утримання коней та проведення тренувань юних спортсменів.
Можливість покататися на конях  мають не тільки фаворитівці, а й інші діти. Така своєрідна іпотерапія приносить їм неабияке задоволення.

 

Система Orphus