Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відомий український перукар: “У Полтаві мене ледве не розстріляли”

Єгор Лугачов, який після несподіваного завершення футбольної кар’єри став професійним барбером (чоловічим перукарем), залишився неприємно враженим обласним центром Полтавщини.

Про це він розповів на YouTube-каналі “Я отвечаю”.

“Я не хочу нікого образити, але Полтава це, напевно, найжахливіше місто з тих, які я бачив. Одні бандити…Пішли до клубу, ледве не розстріляли, якась маячна… Після матчу ми пішли до клубу посидіти разом з тренерами та віце-президентом. Якби не він (для нас він був місцевим авторитетом), то з простріленими колінами я пішов би звідтіля точно”.

За словами футболіста, просте знайомство з місцевими дівчатами завершилось грубістю однієї з них та розмовою з її хлопцем, яке для тепер вже екс-футболіста ледве не завершилося у лікарні.

Як повідомляє “Вікіпедія”, на початку 2013 року Лугачов на правах вільного агента перейшов в «Полтаву», в якій відразу став основним гравцем і до кінця сезону зіграв у 11 матчах Першої ліги. Проте на початку нового сезону у футболіста виникли непорозуміння з тренерським штабом «Полтави» і футболіст перестав виходити на поле і тренувався індивідуально, а також грав у чемпіонаті Київської області в складі команди «Лідер». Через це на початку 2014 року футболіста було віддано в оренду до кінця сезону в друголіговий клуб «Гірник-спорт»

Після завершення кар’єри став чоловічим перукарем (барбер — фахівець по стрижці, оформлення вусів та борід чоловіків). Його частими відвідувачами стали найвідоміші футболісти країни.

Система Orphus