Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Відома українська телеведуча оголосила масштабний збір коштів хворому полтавцю

Телеведуча каналу “2+2” Олександра Лобода розповіла про рецедив важкої хвороби у полтавця Юрія Штрикуля, гроші на лікування якого збирали всім світом.

Про це телеведуча написала на своїй сторінці у соцмережі facebook.

“Ви пам’ятаєте історію хлопчика – підопічного “Здійсни Мрію”, який любить футбол і у якого страшна хвороба забрала можливість займатись улюбленим спортом? Який їздив на тренування “Динамо” Київ, а потім зустрічався з Кріштіану Роналду? Тоді ми раділи результатам аналізів, які показали покращення. Тоді всі кошти, які ми збирали на пересадку кісткового мозку – віддали на два роки курсу хіміотерапії. Раділи, бо обійшлося без пересадки. Диво сталося, хоча і на два роки. Тепер треба боротися далі”, – йдеться у повідомленні.

За словами журналіста, місяць тому лікарі повідомили про рецидив і цього разу без пересадки не обійтися. На операцію потрібно 158 тис. євро, хлопчику зроблять пересадку у Бамбіно Джизу (Рим, Італія).

“Вже надіслали підтвердження, що клініка готова прийняти хлопчика. Але без передплати ніхто не візьметься.
Зараз, наша мета разом з ВБФ “Крона” зібрати 50 тис. євро. щоб Юрка взяли в клініку. Далі дозбираємо решту.
Цього разу я прошу не про мрію, а про життя”.

Нагадаємо, Юрій Штрикуль з Полтави бореться з гострим лейкозом (рак крові). Більше року хлопчик живе у лікарні, у нього вроджена вада слуху і він змушений спілкуватися з людьми мовою жестів.

Система Orphus