Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбулася сесія Гадяцької міської ради

Під головуванням міського голови Володимира Нестеренка відбулася тридцять п’ята сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь начальники управління та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних та будинкових комітетів, представники громадських організацій. повідомляють у Гадяцькій міській раді.

Всього на сесії було розглянуто 13 питань.

Пленарному засіданню передували засідання постійних депутатських комісій, які розглянули всі питання проекту порядку денного пленарного засідання сесії. Зокрема спільне засідання комісії з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управління майном та комісії з питань бюджету, фінансів і цін, соціального-економічного розвитку, підприємництва внесли декілька додаткових питань до розгляду сесії.

Розглянули звернення депутатів Гадяцької міської ради до Полтавської ОДА та Гадяцької РДА щодо ремонту автомобільних доріг сполучення Гадяча з містами Лохвицею, Миргородом, селищами Липовою Долиною та Опішним; звернення депутатів Гадяцької міської ради до приватного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Гадячгаз», Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.