Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні почали виробляти боєприпаси, які раніше не виготовлялися: відео випробувань (ВІДЕО)

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, заявив, що за рішенням РНБО, в Україні найкоротші терміни було розпочато виробництво боєприпасів, які раніше не вироблялися в державі.

На Гончарівському полігоні Збройних Сил України відбулися комплексні випробування боєприпасів та нової зброї українського виробництва.

Відбулася важлива фаза випробувань найбільш дефіцитних 152-міліметрових снарядів, а також 60-міліметрових мін для нових українських мінометів, – повідомив секретар РНБО.

Він додав, що на полігоні також відбулися випробування двох модифікацій 60-міліметрових та двох модифікацій 82-мміліметрових мінометів, а також “перевірка безпекових характеристик під час ведення вогню зі 120-міліметрових мінометів”.

За словами Турчинова, під час випробувань усі балістичні характеристики перевірялися сучасним унікальним комплексом – мобільною радарною системою траєкторних вимірювань. Унікальність системи полягає в тому, що вона може з великою точністю відслідковувати траєкторію не тільки снаряду, міни чи ракети, а навіть кулі.

Всі випробування пройшли успішно. Українська зброя та боєприпаси показали відповідність заданим характеристикам та найближчим часом будуть взяті на озброєння ЗСУ, що значно посилить вогневу спроможність нашої армії, – запевнив секретар РНБО.

 

А Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook опублікував відео з випробувань та зазначив:

Під час стрільб були використані бойові осколково-фугасі снаряди. А для оцінки балістичних характеристик снарядів був задіяний передовий балістичний радар виробництва однієї з країн-членів НАТО. Снаряди будуть використовуватися для стрільби з однієї із найбільш далекобійних артилерійських систем – “Гіацинт”, яка має велику точність та дальність стрільби до 30 км.

Система Orphus