Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В «Олімпійських надіях» урочисто відкрили третю зміну (ФОТО)

Учора у спортивному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії», що у селі Соснівка Полтавського району, відбулось урочисте відкриття третьої зміни. Традиційно на урочистості завітав міський голова Полтави Олександр Мамай, аби побажати дітям провести час у таборі весело та корисно.

Цього дня великій та дружній родині табору, окрім початку нової зміни, дійсно є що святкувати. Після капітального ремонту знову функціонує футбольне міні-поле. Щонайбільше, певна річ, такому оновленню радіють ті, хто займається цим видом спорту. Від тепер навіть під час відпочинку у юних футболістів є можливість відточувати свою майстерність. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Новеньке поле огороджене спеціальною сіткою, має сучасне спеціальне покриття. На його реконструкцію з міського бюджету було спрямували 1 мільйон 500 тисяч гривень.

Відкрили поле мер Полтави Олександр Мамай та директор табору «Олімпійські надії» Тетяна Тодорюк. Остання зауважила, що вже давно чекали, коли завершаться ремонтні роботи:

– Це велика радість для нашого колективу, а ще більше – для дитячих команд, які займаються футболом і приїжджають сюди, аби і відпочити, і потренуватись. Дехто з них мріє своє життя пов’язати із цим заняттям. Цілком можливо, що серед цих дітей є майбутні зірки цього виду спорту, які прославлятимуть наше місто, нашу країну.

Окрім новенького поля, усі відпочивальники отримали ще один подарунок від мера. Незабаром діти відвідають зоопарк «Бабусин дворик», що у селі Тахтаулово. На думку міського голови, відпочинок у таборі має бути насичений змістовним дозвіллям:

– Поїздка до зоопарку буде ще однією яскравою подією у їхньому житті. Для дітей це також ще одна цікава пригода: поїздка зі своїми друзями, весело та цікаво проведений час. Змістовне дозвілля – запорука успіхів у навчанні. Чим краще дитина відпочила влітку, тим краще вона навчатиметься, адже буде сповнена сил та енергії, ідей та натхнення.

Разом з тим, з нагоди відкриття третьої зміни, ввечері у закладі відбулась дискотека, а завершили її ще одним сюрпризом від Олександра Мамая – видовищним феєрверком.

 

Система Orphus