Ви тут:
Суспільство 

В Миргороді будуть використовувати біопаливо для виробництва теплоенергії

Наприкінці 2017 року у Миргороді затвердили до реалізації проект Європейського Союзу “Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)”. Метою проекту є проведення комплексної модернізації теплового району м. Миргород з участю відновлюваних джерел енергії у відповідності до Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста, зменшення споживання енергії та викидів СО2, підвищення кліматичної нейтральності.

З 1 квітня 2018 року Фундацією ПАУСІ спільно із Миргородською міською радою офіційно розпочато реалізацію цього Проекту, який фінансується ЄС та Миргородською міською радою. Завдяки MO.GE.DI.CO в місті буде модернізовано котельню по вул. Прорізній 4-А із заміною газових котлів, на котли на біомасі, встановлять нові енергоефективні мережеві насоси, оновлять інше обладнання котельні. Також буде замінено ділянку теплових трубопроводів на попередньо ізольовані та збудовано новий сегмент теплової мережі, закрито неефективну  котельню на вул. Гоголя, 34-А. Також буде виконано енергоефективну модернізацію ДНЗ №10. Окремим заходом проекту стане вдосконалення системи онлайн-моніторингу споживання енергії у 10 муніципальних будівлях. Терміни реалізації Проекту 2018 – 2021 рр.

Впровадження зазначених заходів дозволить по тепловому району скоротити споживання енергетичних ресурсів на 50,0%,скоротити використання природнього газу на 1035 тис. м3/рік. Основний соціальний ефект від запровадження заходів Проекту полягає в покращенні кліматичних умов в помешканнях та у приміщенні ДНЗ №10, а в подальшому, як правило, з часом нижчі рахунки за опалення.