Ви тут:
Суспільство Україна 

Уряд ухвалив план покращення якості послуг мобільного зв’язку в Україні

Кабінет міністрів України затвердив план підвищення якості послуг мобільного зв’язку в Україні, пише ТСН.

План покращення послуг зв’язку передбачає включення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації до переліку органів, які мають право проводити перевірки 2018 року. Також передбачено оновлення списку показників якості, таких як середня швидкість передачі та приймання даних, час затримки пакетів передачі та приймання, втрата пакетів, час відповіді оператора інформаційно-довідкової служби. Список мають оновити у третьому кварталі цього року.

Уряд хоче від початку четвертого кварталу року встановити можливість маршрутизації трафіка голосової телефонії до кінцевого обладнання абонентів місцевих мереж фіксованого зв’язку з використанням мереж мобільного зв’язку. Також у разі викрадення або пошкодження мереж зв’язку оператори матимуть можливсть надавати загальнодоступні телекомунікаційні послуги з використанням стаціонарного кінцевого обладнання з вбудованим радіомодулем.

Кабмін хоче забезпечити загальне користування інфраструктурою мережі фіксованого та мобільного зв’язку для підвищення доступу до телекомунікаційних послуг у сільській місцевості.

До того ж план передбачає ухвалу низки законів, закрема таких, які передбачають посилення відповідальності за крадіжку телекомунікаційного обладнання.

Система Orphus