Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця запропонувала бізнесу дати свої розрахунки базового тарифу на вантажні перевезення

Укрзалізниця продовжує системний діалог із бізнесом щодо побудови моделі тарифної політики в галузі. У рамках цього діалогу, головний перевізник країни запропонував бізнесу дати свої розрахунки базового тарифу на вантажні перевезення. Про це йшлося під час останньої зустрічі з представниками підприємств ГМК України, що відбулася в головному офісі Укрзалізниці в Києві.

Про це повідомляє сайт підприємства.

«Наша мета – запровадити ефективну та якісну систему тарифоутворення на певну перспективу, хоча б на 3-5 років, яка буде максимально об’єктивною та не прив’язаною до поточної діяльності компанії», – пояснив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. «У питанні тарифної політики ми пропонуємо виходити з об’єктивних чинників, зокрема, базуватись на тих коштах, які необхідні для відновлення всієї залізничної інфраструктури впродовж усього терміну експлуатації тягового рухомого складу, колії, інших основних засобів», – зазначив керівник товариства.

У ході дискусії відзначалося, що всім учасникам перевізного процесу сьогодні варто враховувати історичну зношеність інфраструктури й тягового рухомого складу Укрзалізниці. Як наслідок, підкреслювали представники Укрзалізниці, лише собівартості перевезень сьогодні недостатньо, щоб будувати нову інфраструктуру та оновлювати парк тяги. Товариству необхідні кошти для відновлення основних засобів: тягового рухомого складу, залізничного полотна – впродовж усього терміну його нормативної експлуатації. Це саме те рішення, яке дозволить Укрзалізниці задовольняти потреби бізнесу в послугах з перевезення.

Система Orphus