Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрпошта приєдналась до Національної платіжної системи «Простір»

ПАТ «Укрпошта» приєдналась до Національної платіжної системи «Український платіжний простір». Це третя платіжна система, з якою працюватиме компанія, після нещодавньої реєстрації договорів про участь товариства в міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard.

Таке рішення стало можливим після отримання Укрпоштою ліцензії НБУ на переказ коштів в національній валюті без відкриття рахунків. На сьогоднішній день такі ліцензії мають 61 небанківська фінансова установа та національний оператор поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта”.

«Головна пошта країни не тільки розвиває та покращує власні фінансові послуги. Розвиток Укрпошти – це, перш за все, розвиток країни у тих населених пунктах, в яких відсутні офіси банків, проте проживають близько 10-12 мільйонів наших співвітчизників. Приєднання до платіжних систем та отримана ліцензія на переказ коштів в національній валюті без відкриття рахунків дають можливість нашим клієнтам вперше за 25 років існування Укрпошти розплачуватися платіжними картами», – зазначив в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський.

Довідково:
Платіжна система ПРОСТІР створена Національним банком України. Це система роздрібних платежів, у якій розрахунки за товари та послуги, отримання готівки та інші операції з національною валютою здійснюються за допомогою платіжних карток ПРОСТІР.

Система Orphus