Ви тут:
Суспільство Україна 

Українська військова авіація братиме участь в міжнародному авіаційному показі “The Royal International Air Tattoo-2018”

Сьогодні, 12 липня, до Великої Британії, на авіаційну базу Фейфорд, для участі в міжнародному авіаційному показі “The Royal International Air Tattoo-2018” відбула делегація та авіаційна техніка від Повітряних Сил Збройних Сил України. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Очолив українську делегацію командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов.

Один із найбільших міжнародних авіаційних показів “The Royal International Air Tattoo-2018” цього року присвячений 100-річчю Королівських Повітряних Сил Великої Британії.

Для презентації авіаційної техніки Збройних Сил України та демонстрації її можливостей в повітрі і наземному показі, підтримання іміджу Збройних Сил України на міжнародній арені, українська військова авіація буде представлена двома винищувачами Су-27 зі складу 831-ї бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” та військово-транспортним літаком Іл-76 Мелітопольської бригади транспортної авіації ПС ЗС України.

Продемонструє майстерність індивідуального пілотажу на винищувачі Су-27 та представить нову пілотажну програму заступник командира 831 бригади тактичної авіації з льотної підготовки полковник Олександр Оксанченко.

Варто зауважити, що минулого року полковник Олександр Оксанченко став переможцем в номінації “Кращий пілотаж серед країн-партнерів НАТО” на міжнародному авіаційному показі “The Royal International Air Tattoo-2017”.

Офіційне відкриття “The Royal International Air Tattoo-2018” відбудеться 13 липня і триватиме до 15 липня.

Бажаємо українським повітряним асам передусім перемоги, легких злетів, м’яких посадок, чистого та безхмарного неба.