Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна та Чехія домовилися збільшити квоту для автоперевізників

Україна і Чехія дійшли згоди збільшити квоту двосторонніх дозволів для автоперевізників на 2019 рік, повідомляє Еспресо.

“Збільшення обсягу товарообігу між Україною та Чехією за І квартал 2018 року на 24% стало гарним підґрунтям для обговорення питання збільшення квоти дозволів для здійснення міжнародних автомобільних перевезень. Делегації Мінінфраструктури України вдалося збільшити квоту дозволів універсальний/в/з третіх країн на 500 штук, що становить збільшення на 25% від попередньої квоти 2018 року. Згадані дозволи ввійшли в квоту 2019 року для перевізників обох країн”, – йдеться у повідомленні.

За результатами переговорів на 2019 рік квота дозволів для здійснення міжнародних автомобільних перевезень виглядатиме наступним чином:

  • 23 тис. універсальних дозволів (+2 тис. у порівнянні з попередньою квотою на 2018 рік);
  • 2,5 тис. універсальний/в/з третіх країн (+500 у порівнянні з попередньою квотою на 2018 рік).

Чеська Сторона також погодилася лібералізувати транзитні перевезення у вигляді пілотного проекту. Після розробки механізму лібералізації у межах чинного законодавства обох країн сторони підійдуть до практичних напрацювань запровадження бездозвільного транзиту.

Підписаний за результатами переговорів протокол враховує інтереси перевізників обох країн.

Система Orphus