Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна продовжує пошук нафти і газу у Чорному морі

Сьогодні, 6 липня, в Одесі відбудеться відхід в рейс єдиного в Україні науково-дослідного судна “ISKATEL”, що здійснюватиме роботи з пошуку нафти і газу на Північно-західному шельфі Чорного моря. Про це йдеться на сайті Держслужби геології та надр України.

Експедиція “ISKATEL”, що належить Причорноморському державному регіональному геологічному підприємству, триватиме 15 днів. Сейсморозвідувальні і геохімічні роботи будуть здійснюватись в межах Кілійсько-Зміїного уступу і Криловського прогину. Район робіт – Північно-західний шельф Чорного моря.

Як зазначив т. в. о. Голови Держгеонадра Олег Кирилюк, наразі південний регіон країни – найменш вивчений і один із перспективних, шельф Чорного моря освоєний на 4%.

“У планах нашого підприємства “Причорномор ДРГП” проведення комплексних геофізичних і геохімічних досліджень з метою виявлення і підготовки до пошуково-розвідувального буріння перспективних об’єктів з відпрацюванням 7000 км профільних робіт сейсморозвідки і 3200 станцій геохімічних спостережень. Цим рейсом ми вчергове розпочинаємо морський етап масштабних робіт”, – наголосив Кирилюк.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2016 року “ISKATEL” провів перший етап морських робіт на північно-західному шельфі Чорного моря. Як зазначають науковці, запаси газу становлять на менш як 40 млрд куб м газу на площі 7 тис. кв. м.

20 вересня на міжнародному заході Odesa Offshore Conference 2018 (ООС2018) т.в.о. Голови Держгеонадра Олег Кирилюк разом з представниками Причорноморсько ДРГП презентують результати дослідження, та розповість про реформування конкурсу з продажу ліцензійних ділянок на шельфі Чорного моря.

поширити новину: