Ви тут:
Суспільство Україна 

У рамках цільової програми Канада надасть $30 млн на підтримку підприємництва в Україні

Відбувся спільний брифінг Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубів та Міністра з міжнародного розвитку та франкофонії Канади Марі-Клод Бібо з нагоди її візиту до України та щодо співпраці Україна-Канада.

Про це повідомляє Урядовий портал.

У своєму слові Степан Кубів наголосив на принциповій ролі Канади як важливого стратегічного партнера України вже протягом багатьох років. Як приклад підтримки України Урядом Канади Перший віце-прем’єр-міністр згадав започатковану одразу після проголошення нашої Незалежності у 1991 році Програму допомоги Україні, спрямовану в найбільш важливі для України напрямки: розвиток демократії, зміцнення верховенства права, освіта, екологія, агробізнес, а також економіка, торгівля та підприємництво.

Степан Кубів також нагадав, що станом на 1 липня 2018 року Мінекономрозвитку зареєструвало 11 проектів технічної допомоги від Уряду Канади на суму 137,5 млн канадських доларів.

Міністр міжнародного розвитку та франкофонії Марі-Клод Бібо у свою чергу відзначила успіхи України у здійсненні важливих реформ. Вона також наголосила на тому, що Канада прагне допомагати Україні в здійсненні необхідних демократичних та економічних перетворень, аби бути відповідальною перед своїми громадянами, більш мирною і процвітаючою країною рівних можливостей для всіх українців.

Під час брифінгу пані Міністр оголосила про започаткування нової програми фінансової підтримки інноваційних проектів, спрямованих на покращення економічних можливостей жінок та найбільш вразливих верств населення для подолання гендерної та соціально-економічної нерівності, у тому числі через створення для них сприятливих умов для підприємницької діяльності в Україні. Загальний фонд програми становитиме $30 млн.

Система Orphus