Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині відбувся футбольний турнір на Кубок міського голови

26 липня відбулися фінальні матчі щорічного турніру з міні-футболу на Кубок міського голови Пирятину.

В напруженій боротьбі перемогу здобула команда Пирятинського райвійськкомату, друге місце посіла команда “Ветеран-1“, а третє – команда „Юність“, четверте – команда Пирятинської міської ради, п’яте – команда ДЮСШ, шосте – “Ветеран-2“, сьоме – команда Калинового Мосту, восьме – “Енергетик“. За результатами фінальних змагань також визначено кращого гравця фіналу, ним став футболіст команди Пирятинського райвійськкомату Олександр Липа, повідомляють у міській раді.

Вболівати за футболістів та привітати усіх учасників змагань завітав міський голова Олексій Рябоконь. Він зазначив, що цей турнір, що вже встиг стати традиційним, щороку збирає на футбольних майданчиках Пирятина не лише спортсменів, а й любителів „гри мільйонів“. Не зникає його актуальність – до команд колективів установ, підприємств і організаційміста щороку приєднуються і нові команди мікрорайонів міста.

Олексій Рябоконь подякував усім учасникам та організаторам за прекрасне спортивне свято, переможцям вручив нагороди і закликав наступного року знову зустрітися на полі футбольних змагань.

Система Orphus