Ви тут:
Суспільство Україна 

У потягах «Інтерсіті» демонструватимуть відео з експедиції Ukraїner, яка досліджує Україну

Переговори тривали більше року, і все було вирішено, лише коли змінилась компанія, яка обслуговує монітори в потягах, наголосив засновник проекту Ukraїner.

У потягах «Інтерсіті» демонструватимуть відео з експедиції Ukraїner, яка досліджує Україну. Про це у Facebook повідомив засновник проекту – письменник та журналіст Богдан Логвиненко, пише Детектор медіа.

«Ну що, вітаю усіх, хто вболівав за хороший контент в “Інтерсіті”. Боротьба і переговори тривали більше року. Навіть складно сказати, що зайняло більше часу – боротьба чи переговори. Але в результаті усе вирішилось дуже швидко тоді, коли змінилась компанія, що обслуговує ці монітори. Дякую усім, хто допомагав, усім, хто потрапив під перехресний вогонь, усім, хто писав листи, розслідував діяльність попередньої компанії, відповідальним працівникам “Укрзалізниці” і УЗШК», – написав він.

Як розповів Богдан Логвиненко у коментарі для The Village Україна, ці відео будуть показувати у потягах всіх напрямків.

«В ефір потрапляє кілька плейлистів. Перший: “Місця” – це однохвилинні ролики про різноманітні цікаві місцини в Україні з субтитрами, накладеними на самому відео. В нас їх вже більше 50-ти. Другий плейлист – “Історичні регіони України з дрона” – це 2-3-хвилинні відео про найцікавіші місця кожного із українських регіонів: Полісся, Буковина, Приазов’я, Полтавщина та інші. Нам просто неймовірно приємно, що одна з ідей, яку переслідує проект, – відкривати Україну і заохочувати інших до відкриттів – підтримана “Укрзалізницею”, оскільки вони і є поки, напевно, найзручнішим після авто в Україні засобом для відкриттів», – зазначив він.

Система Orphus