Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтавському педуніверситеті урочисто випустили магістрів

27 червня у Великій актовій залі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулась урочиста академія з нагоди випуску магістрів.

На захід завітали самі випускники вишу, їхні батьки, родичі, друзі, викладачі та почесні гості. Серед них – директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Олена Харченко, директор Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Валентина Вождаєнко, учитель української мови та літератури Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І. П. Котляревського, Герой України Тетяна Балагура, заслужений учитель України, керівник Центру дослідження історії Полтавщини Олександр Білоусько й заслужений майстер спорту України, найкращий боксер світу 2017 року, чемпіон Європи та світу з боксу Олександр Хижняк, повідомляє прес-служба університету.

“Напередодні 104-ліття від заснування нашого університету ми організовуємо таке прекрасне дійство. Коли зі стін нашого вишу йдуть у самостійне життя ті, хто здолав усі перешкоди і дійшов до фінішу. Ми сьогодні випускаємо у світ наших магістрантів, які відтепер стали магістрами, – зазначив у вітальному слові ректор ПНПУ імені В. Г. Короленка Микола Степаненко. – Дорогі магістри, ми раді з того, що кожному з вас удалося дійти до цього дня. Але неодмінно подякуйте своїм батькам. А я дякую їм за те, що спрямували дітей до нашого навчального закладу. Усі пересвідчилися сьогодні, що з Полтавського національного педагогічного університету випускаються мудрі, талановиті, креативні молоді люди, котрі успішно долають усі життєві тягарі й виходять на широкі овиди”.

Новоспеченим магістрам вручили дипломи. Мистецькими номерами потішили творчі колективи, якими нині керують вихованці універистету. Викладачі та почесні гості говорили магістрам напутні слова. Але й самі вони також зверталися до присутніх у залі. Від імені всіх магістрів промовляла випускниця факультету філології та журналістики Марина Нестеренко.

«Сьогодні у нас особливе свято, якого немає в жодному календарі. Це свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. Випускний – це день, коли відкривається світ у доросле життя. Коли ти починаєш свій шлях. Дякую університету за отриманих друзів, за найкращі роки нашого життя і за отриману кожним із нас професію, – сказала Марина. – Хочеться сказати теплі слова вдячності нашим викладачам, які дали нам безцінний багаж знань, і керівництву університету – за надання доступної та якісної освіти. Настав час вирушати у доросле життя, реалізувати себе. Але назавжди залишиться у спогадах той перший екзамен, хвилювання, наші успіхи, ваші поради та добрі слова. Тож ми щиро дякуємо вам за терпіння, доброту й віру в нас».

 

Система Orphus