Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА обговорили нагальні питання безпеки дорожнього руху

Сьогодні, під час наради, перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький з представниками Національної поліції, Патрульної поліції, Укртрансбезпеки, Служби автомобільних доріг та Агенцією регіональних доріг у Полтавській області обговорили нагальні питання для створення безпечних умов дорожнього руху.

“Особливу увагу необхідно приділити місцям, де проводяться ремонтні роботи. Такі ділянки потрібно обладнати світловими знаками. Також необхідно визначити найаварійніші ділянки доріг та встановити на них всі необхідні знаки, зробити освітлення. Головне — знизити кількість ДТП в області”, – наголосив Андрій Пісоцький.

Національна поліція спільно з Патрульною поліцією та Укртрансбезпекою вже розпочали перевірку регулярних та нерегулярних перевізників.

“Через численні скарги від пасажирів щодо перевірок транспортних засобів на маршрутах, прошу перевіряти регулярних перевізників на автостанціях”, – зауважив виконуючий обов’язки директора Департаменту інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець.

Нерегулярних перевізників перевірятимуть лише під час здійснення рейсів.

Найближчим часом на території області облаштують ще декілька майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю, а це надасть змогу Укртрансбезпеці використовувати мобільні габаритно-вагові пункти контролю.

Також планують створити соціальну рекламу, яка нагадуватиме пасажирам про те, що необхідно обирати безпечних перевізників та борди, які вказуватимуть на те що потрібно і не потрібно робити на дорогах.

“Останнім часом чимало водіїв знаходяться у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, тому поліція перевіряє не лише технічний стан транспортних засобів, а й стан здоров’я водіїв”, – додав Андрій Пісоцький.

Всім службам надано доручення, які вони повинні відпрацювати до кінця цього тижня.

Система Orphus