Ви тут:
Культура Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській облраді обговорили питання освіти, науки та культури

Сьогодні, під головуванням Валерія Прядка, відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури, на якому розглянули проекти рішень двадцятої сесії обласної ради.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації Олег Пругло, Микола Білокінь, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

У контексті питання про звіти керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області та продовження терміну дії трудових контрактів, депутати заслухали звіт про роботу директора комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради Дмитра Соколова та рекомендували продовжити з цим керівником термін дії трудового контракту, повідомляє прес-служба Полтавської обласної ради.

Комісія проаналізувала та підтримала проекти рішень про внесення змін та доповнень до Комплексної Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Полтавській області на 2018 – 2020 роки, до Програми «Опікуємося освітою» на 2017 – 2020 роки, до Програми збереження, вивчення та популяризації Більського городища на період 2018 – 2022 років та інші.

Зважаючи на незадовільний стан приміщень будівлі за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 49, яка знаходиться у спільній власності територіальних громад області та в якій донедавна розміщувалася філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава», комісія рекомендувала облдержадміністрації вивчити питання про виділення з обласного бюджету додаткових коштів Департаменту культури і туризму облдержадміністрації для виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт цих приміщень.

Також у ході засідання депутати заслухали інформацію Департаменту освіти і науки облдержадміністрації про стан погашення заборгованості із заробітної плати працівникам Державного вищого навчального закладу «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури», погодили кандидатуру доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Віталія Пашкова для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України, розглянули звернення до комісії.

Система Orphus