Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві зареєстрували територіальне управління ДБР

У Полтавській ОДА офіційно зареєстрували територіальне управління Державного бюро розслідувань.

Сьогодні за участі голови Полтавської ОДА зареєстрували територіальне управління, діяльність якого розповсюджуватиметься не лише на Полтавську область, а і на Харківську, Сумську та Дніпропетровську.

Державне бюро розслідувань, яке створили постановою № 127 Кабміну від 29 лютого 2016 року, у Полтаві має незалежно розслідувати військові злочини. Також злочини, які скоїли високопосадовці, судді та правоохоронці. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

— Ми створили потужний орган європейського зразка, який допоможе у боротьбі зі злочинністю та корупцією. Вони працюватимуть прозоро, тож вірю, що незабаром отримаємо результати ефективної роботи, — розповів голова Полтавської ОДА Валерій Головко. 

Початок розслідувань бюро запланували на 1 вересня цього року. Крім Полтави, територіальні підрозділи розташовані у Львові, Краматорську, Києві, Мелітополі, Миколаєві та Хмельницькому.

— Наразі проводимо співбесіди, шукаємо фахових спеціалістів. У територіальному управлінні триває конкурс на займання 65 посад. Насправді, це історична подія, бо створюємо важливий орган, який буде проводити все досудове розслідування. Сподіваюсь, що розпочнемо роботу за підтримки голови Полтавської ОДА, — підсумував помічник директора Державного бюро розслідувань Сергій Король.

Довідково: Державне бюро розслідувань складається з 15 управлінь та чотирьох самостійних відділів центрального апарату. Академія Державного бюро розслідувань, Науково-дослідний інститут ДБР та 7 територіальних управлінь — одне з яких знаходиться у Полтаві. Кожне територіальне управління матиме три слідчих відділи, два оперативних підрозділи та інші сектори.

Система Orphus