Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві за участю іноземних волонтерів відбувся Фестиваль культур

30 червня в рамках проекту Language School у Полтаві пройшов Фестиваль культур. Гості заходу знайомитися з шістьма країнами — Туреччиною, Китаєм, Індією, Єгиптом, Індонезією та Україною.

Фестиваль культур — один із  проектів міжнародної молодіжної організації AIESEC. Завдяки заходу полтавці дегустували національні страви представлених країн та ознайомитися з їхніми символікою та культурою.

Проекти готували спільно зі стажерами, які приїхали до Полтави навчати іноземним мовам. Ці люди презентували не лише символіку та атрибутику своєї країни, а й національні страви, костюми, пісні та танці.

Представники Туреччини Харун та Фунда пригощали справжньою турецькою кавою, яку вони варили під час Фестивалю. Виявляється, чоловіки не вміють це робити, бо не знають всіх нюансів процесу, а от жінки вправно справляються.

Китайці Стівен, Сем, Гледіс та Джейкоб завітали у національному вбранні та з традиційними стравами, які кожен бажаючий міг спробувати. А під час презентації своєї країни заспівали та залучили всіх глядачів до гри. Стівен розповідав учасникам, що їх чекає в майбутньому, — гадав по руці. Це національна розвага китайців.

Індію представляли активні та позитивні люди — Акшай, Анушка та Арчіта. Перший приготував індійські страви та різноманітні спеції на дегустацію, а дівчата танцювали національний танець і долучали до нього полтавців.

Акшай говорить, що такий захід — чудова можливість познайомитися з різними культурами:

Ми отримали шанс дослідити нові речі та думки щодо приводу людей з різних куточків світу. Дуже задоволений та вдячний, що став частинкою такого масштабного свята. Крім представлення своєї країни, дізнався багато нового про інші держави, скуштував їхні страви та побачив національні танці і пісні. Українці — дуже привітні та хороші люди.

Представники Єгипту Джесі та Адель розповіли про традиції та культуру їхньої країни, а потім подарували всім національну пісню.

З Індонезії до України завітала дівчина Лідія, яка хоч і представляла країну самостійно, але робила це з любов’ю та повагою до неї. Протягом свята Лідія пригощала всіх смачними стравами, а під час виступу подарувала запальний народний танець.

Полтавці також насолоджувалися виступами представників України, адже відкривали Фестиваль культур учасники Школи сучасної хореографії Skyline Dance School під керівництвом Олександра Білоконя.

Українські пісні на купальську тематику презентував ансамбль народної пісні «Коза-Дереза» (керівник — Наталія Іванова).

Система Orphus