Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві взялись обговорювати ділянку дороги Київ-Харків-Довжанський в межах Полтави

31 липня відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму, яку провів її голова Олег Бєлоножко.

Під час засідання депутати розглянули питання, що стосується дороги державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський, в межах м. Полтава, її стану та вирішення проблеми щодо її ремонту. На засідання також запросили усіх причетних до цього питання представників управлінь та відділів міськвиконкому та представників обласної державної адміністрації, йдеться у повідомленні Полтавської міської ради.

Начальник управління земельних ресурсів та земельного кадастру Юрій Трегубов зауважив, що земельна ділянка під дорогою не є на балансі міста:

“На підставі рішення Полтавської міської ради та розпоряджень голови обласної державної адміністрації, зазначена земельна ділянка передана у державну власність”.

Голова комісії Олег Бєлоножко зазначив, що перш ніж діяти, необхідно все таки визначити відповідальних за вказаний відрізок дороги. Окрім того, зауважив: ремонтувати цей шлях необхідно капітально, а отже і кошти потрібні неабиякі:

“Щоби відремонтувати цей відрізок дороги, потрібно близько 150 мільйонів гривень. Це приблизний бюджет ремонту всіх проїзних шляхів Полтави на рік. Чи готові ми відмовитись ремонтувати дороги та між дворові проїзди і спрямувати ці кошти на ремонт цього відрізку? Звичайно, цю ділянку потрібно ремонтувати капітально і я думаю, що це може бути за умови співфінансування області та міста”.

Аби вирішити проблемне питання з дорогою державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський в межах м. Полтава та визначитися з подальшими кроками, було запропоновано створити тимчасову комісію, до якої увійдуть депутати міської ради, представники управління земельних ресурсів та земельного кадастру, а також юридичного управління міськвиконкому та представники обласної державної адміністрації. Попередньо засідання заплановано провести 2 серпня.

Окрім того, під час засідання комісії розглядали питання, що стосуються аварійного стану каналізаційних колекторів у м. Полтава, впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті м. Полтава, тощо.

Про капітальний ремонт цієї ділянки дороги разом з міською владою на умовах співфінансування говорить і директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Система Orphus