Ви тут:
Суспільство 

У Полтаві відбулося “Літературне чаювання”

У Полтавській міській бібліотеці-філіалі №6, що в мікрорайоні Браїлки, відбулося літературне чаювання з відомими в Полтаві та за її межами творчими особистостями, повідомила “Новинам Полтавщини” журналіст та письменниця Наталія Вишневська.

Завідувачка бібліотеки Ірина Усова, котра щедро пригощала гостей чаєм та власноруч спеченими пирогами, дала цьому заходу назву «Цікаві історії з життя письменників». Тому що учасники зустрічі не тільки знайомили присутніх зі своїми творчими знахідками, а й розповідали цікаві історії зі свого життя, пов’язані з творчістю або такі, що дали ідеї для написання нових віршів чи картин.

У літературному чаюванні взяли участь полтавські поети і прозаїки: голова Полтавської організації Національної спілки письменників України Наталія Трикаш, поетеса і журналістка Наталія Жовнір, блогер Андрій Карпенко, котрий пише цікаві поетичні твори з філософськими узагальненнями, а також займається комп’ютерною графікою та оформленням книг. До літераторів приєдналися художниці Ніна Баканова, котра окрім іншого робить картини із засушених рослин і не раз проводила в цій бібліотеці свої виставки і майстер-класи з батику для школярів, та Наталія Гуденко, керівник живописних студій. Почесним гостем бібліотеки став заступник голови Полтавського товариства «Просвіта» імені Т. Г. Шевченка, відомий громадський діяч, історик і журналіст Олег Пустовгар. Пан Олег розповів про діяльність ГО «Просвіта» на Полтавщині, про історичні розвідки, які він підготував у зв’язку з 150-річчям заснування цієї організації і зі 100-річчям організаційного оформлення Полтавської обласної структури «Просвіти». Завітала на чаювання і  Людмила Заливча, завідувачка міської бібліотеки-філіалу №7, відомого своїм волонтерським осередком “Невтомні бабусі”.

Гості у неформальній обстановці знайомили із власним доробком і обговорювали майбутні проекти. Як запевняє колектив бібліотеки, подібні заходи стануть традиційними.