Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві продовжується реалізація акції з оздоровлення дітей та молоді з інвалідністю

Чергова група маленьких та юних відпочивальників у супроводі одного з дорослих 31 липня відправилися на Азовське море. Уже не перший рік Полтава є єдиним містом в Україні, де реалізовується унікальна соціальна акція з оздоровлення дітей та молоді з інвалідністю на узбережжі моря. 

Цього дня зі своїм синочком на відпочинок вирушила і Ірина Рогуліна, повідомляють у міській раді.

Оздоровлення – це головне для дитини з інвалідністю, – зауважила жінка:

Як же сильно мій син чекав на цей день! Ось зараз спостерігаю за ним, а він радіє вже від того, що ми їхатимемо разом з іншими дітками. Ще моря не побачив, а вже сяють його оченята. Великих зусиль для мене вартує його посмішка… Оздоровлення – це ж головне для дитини з інвалідністю. Окрім того, що він отримує позитивний вплив від усього процесу загалом, а в нього йде покращення рухів рук та ніг, стає кращим і самопочуття, він заспокоюється. Ми в очікуванні лише хорошо. Переконана, так і буде. Бо так завжди. Щира вдячність за турботу про наших діток.

Разом з Іриною та її сином до теплих та лагідних хвиль їдуть ще майже сто відпочивальників у супроводі одного з дорослих.

Цьогоріч в рамках програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтави «Турбота» з міського бюджету на проведення оздоровлення виділено трохи більше 3 мільйонів гривень.

Кошти розподілені між двома найбільшими у місті організаціями, які опікуються дітьми та молоддю з інвалідністю: «Міська асоціація дітей інвалідів та інвалідів з дитинства м.Полтава» та «Полтавський місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

А Антон Волик з моря вже повернувся. З собою привіз безліч фотографій, мушлі, які збирали на березі разом з мамою, сувеніри на згадку і цілу купу теплих спогадів, які зігріватимуть хлопця, певно, аж до наступного літа.

 

Яке тепле було море, – ділиться враженнями Антон. – Теплий пісочок, лагідне сонце, я із задоволенням засмагав. Берег був устелений мушлями. Ми з мамою їх збирали. Аще поруч були дискотеки для дітей. І я там з радістю розважався.

Для дітей та молодих людей найціннішими є емоції, а для їхніх батьків – турбота про родини, які потребують особливого захисту. Дуже важливо відчувати підтримку, – до розмови з Антоном приєдналася його мама.

Поїздки на море триватимуть протягом літа. Щовівторка ближчими до морських мрій стають все більше і більше тих, хто заслуговує на їхнє здійснення.

Система Orphus