Ви тут:
Відео Полтавщина прес-онлайн-конференція Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві побувала родина мандрівників, яка збираються у кругосвітню подорож з 3-річним сином (ВІДЕО)

Родина Гриненків збирається об’їхати навколо світу на раритетній “Волзі”, яку вони називають “блакитною мрією”. Про це вони розповіли сьогодні на прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”. У подорож беруть трирічного сина Любомира.

Гостей представила заступник директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Інна Шерстюк.

“Кожен з нас в душі також турист. Нами керують бажання отримати нові враження, емоції, розширити кругозір. Коли нам стало відомо про сім’ю мандрівників зі стажем, ми зацікавилися, бо коли людина має бажання і мрію, ніхто не має права закрити перед ними двері”, – зазначила вона. 

Задум визрів у мандрівників 2 місяці тому. У планах – бути в дорозі приблизно рік і “наїздити” близько 50 тис. км. Кажуть, жити тільки роботою, квартирою і будниками – це нецікаво. Хочуть не накопичувати гроші на майбутні подорожі, а вже зараз показати світ синові.

“Зараз робимо пробіг по Україні, вже проїхали 900 км. Чернігівською, Сумською, Харківською областями, щоб протестувати техніку”, – розповідає Анна Гриненко.

Родина мешкає в Києві, Вадим родом з Полтавщини. Багато мандрували ще до народження сина. У Анни любов до мандрів із дитинства, Вадим багато їздив по роботі.

“Дитина – це не перепона. Навпаки – підштовхує до таких кроків, долати стереотипне мислення. Коли Любомирові було 3 місяці, зійшли з ним на Говерлу. Коли виповнився рік, полетіли на Шрі-Ланку”.

Кругосвітня подорож вимагає витрат. Як запевняє Вадим, у дорозі є багато варіантів заробітку.

“Якщо це довгострокова мандрівка – роботи завжди дуже багато. Якщо є руки, голова – можна заробити. Це показала практика піврічної мандрівки Північною Америкою. Ми раніше просто витрачали кошти, а зараз будемо заробляти. Коли ми доїхали до Панами, пропонували ремонтувати човни”.

На випадок хвороби є страховка.

“Це не для митників, це для нас. Це відповідальність плюс знання: у нас є аптечка, ми проходили курси. Мовний бар’єр – теж не завада для мандрів, завжди можна порозумітися за допомогою жестів чи міміки”.

У дорогу мандрівники вирушають 1 серпня, їдуть через Білорусь, Прибалтику, Норвегію, Фінляндію, навколо Європи і до Малайзії. Про перебіг подорожі інформуватимуть у соцмережах.

поширити новину: