Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У переддень сесії депутати Полтавської облради розглянули бюджетні питання (ФОТО)

Сьогодні постійна комісія обласної ради з питань бюджету та управління майном розглянула проекти рішень двадцятої сесії обласної ради.

У засіданні, яке вів голова комісії Микола Бондар, взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький,  голова облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, депутати обласної ради:  Віталій Бабак, Володимир Говоренко, Костянтин Кірпосенко, Олександр Коваленко, Іван Сидоренко, Андрій Сімонов, Ірина Степаненко, Юрій Тимоха, Руслан Ляшко, Олександр Удовіченко, Віктор Щуров, Ігор Горжій, Сергій Шевчук, Володимир Савченко, Микола Первак, Валерій Прядко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, журналісти.

– У переддень сесії Полтавська обласна рада відбулося засідання профільної бюджетної комісії. Колеги, з невеликими корективами та пропозиціями, погодили рекомендації щодо зміни до головного фінансового документу області. Депутати налаштовані на конструктивну роботу, хоча кількість питань, які будуть винесені на сесію – вже 130, – зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Депутати розглянули та підтримали укладення та продовження трудових контрактів з керівниками суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

Схвалили внесення змін та доповнень до плану заходів з реалізації стратегії розвитку Полтавської області на період 2018-2020 років, до ряду обласних програм, змін – до переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році. Після обговорення, депутати підтримали проекти Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018-2020 роки, Програми енергоефективності Полтавської області на 2018-2020 роки, Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки.

– Сьогодні працювали на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. Обговорювали питання та затверджували зміни до програм. Продовжуємо готуватися до виїзної сесії, тож працюємо конструктивно і швидко. Є важливі зміни до проектів, які стосуються енергозбереження, соціального забезпечення, покращення доріг та модернізації соціально важливих об’єктів. Наприклад, закупівля сучасної техніки, дофінансування проектів. Ці зміни та внесення сприяють покращенню роботи наших Департаментів та загалом розвитку області. Тому разом з депутатами погоджуємо всі питання та доходимо до спільного рішення, – наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Також депутати підтримали проекти рішень про збільшення статутного капіталу комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» та обласного комунального виробничого підприємства «Водопровідно-каналізаційне господарство Миргородводоканал».

Комісія заслухала звіт директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки про виконання обласного бюджету за I квартал 2018 року, проаналізувала внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік. Так, на утримання закладів і установ обласного значення, проведення заходів та формування бюджету розвитку за рахунок перевиконання дохідної частини обласного бюджету, вільного залишку коштів та перерозподілу бюджетних призначень головних розпорядників додатково спрямовується майже 207 млн грн. Відповідний проект рішення комісія підтримала з врахуванням пропозицій депутатів.

У ході засідання розглянули й інші бюджетні та майнові питання, заяви та звернення до комісії.

Система Orphus