Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді вшановуватимуть пам’ять вбитого депутата Олега Супруненка

4 серпня у Миргороді проведуть ряд заходів щодо вшанування пам’яті вбитого рік тому депутата міської ради Олега Супруненка.

Збір учасників о 12:00 біля Миргородської ЗОШ №1 (вул. Гоголя 173/2). Вшанування розпочнеться із відкриття пам’ятної дошки Олегу Супруненку на фасаді рідної школи.

О 13:00 біля школи буде сформована колона, яка маршем рушить до Миргородського районного Будинку культури (вул. Воскресенська, 1/141). У руках учасники триматимуть українську символіку та банери з висловами загиблого.

Біля районного Будинку культури діятиме виставка імені Олега Супруненка, на якій будуть представлені партійні та сімейні світлини, його вишиванка, партійний золотий значок, публікації в газетах та инше.

О 14:00 в районному Будинку культури розпочнеться захід пам’яти.

“Викладачі, класний керівник та однокласники Олега розкажуть про його дитинство та юність. Одногрупники ‒ про період навчання в Миргородському державному керамічному технікумі імені М.В.Гоголя. Частина заходу буде присвячена партійній діяльності Олега, зокрема періоду Майдану. На завершення присутніх познайомлять з періодом депутатства націоналіста”, – йдеться в анонсі заходу на сторінці у Фейсбук.

12 липня в Миргороді о 1-й годині ночі на свободівця напали невідомі у масках, які нанесли йому тяжкі поранення: серйозні травми голови та численні переломи. Олега покинули у непритомному стані на узбіччі. Більше трьох тижнів (26 днів) він знаходився в реанімації у вкрай тяжкому стані. А 7 серпня він помер у лікарні. Слідство встановили, що одним з нападниківбудв депутат Миргородської міської ради.

 

Система Orphus