Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відкрили авторську виставку робіт архітектора Віктора Чопенка

У Миргородському краєзнавчому музеї відкрилася виставка професійних креслень і проектувань будівель авторства Віктора Чопенка, знаного у Миргороді архітектора із багаторічним річним стажем.

Символічно, що презентація доробку архітектора співпала з його ювілейним Днем народженням. Розділити святкову події в житті архітектора-професіонала днями прийшли чимало миргородців: друзів, колег, художників та знайомих. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Віктор Григорович – знаний в Миргороді архітектор. Майже 20 років він  був головним архітектором міста. За його авторства реалізовано низку проектів, які, без перебільшення, є архітектурною окрасою Миргорода. Один із його останніх доробків – скульптурна композиція “Пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам”.

Нині Віктор Григорович не полишає  справи всього життя і продовжує проектувальну діяльність. А ще Віктор Чопенко бере активну участь у житті громади, демонструючи креативність та нові рішення у містобудівній галузі Миргорода. Про це у вітальній промові зазначив міський голова Сергій Соломаха. Разом з першим заступником Сергієм Швайкою вони побажали Віктору Григоровичу міцного здоров’я на багато років та реалізації нових проектних ідей. До вітальних слів долучилися  друзі Віктора Григоровича: архітектори, художники, друзі та знайомі.

Система Orphus