Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Міському саду у Кременчуці відбудеться «Купальське диво»

Організаторами «КУПАЛЬСЬКОГО ДИВА» є відділ читальної зали Центральної міської бібліотеки спільно із закладами культури міста Кременчука.
 
З 6 на 7 липня українці традиційно святкують ніч на Івана Купала. Це найромантичніше свято цього року відбудеться у Міському Саду біля озера.
Під купальські мелодії будуть працювати інтерактивні локації: тут можна буде зробити Марену під керівництвом майстрині І.Залюбовської, стати учасником  майстер-класу: «жива» картина «Квітка кохання» від О.Бойко,  скуштувати меду, послухати легенди про цілющі трави від знавців-травників; насолодитися піснями у виконанні народного ансамблю пісні і танцю «Славутич» (керівник Володимир Смоляков);  солістів вокальної групи зразкового ансамблю пісні і танцю «Дитячий світ» МПК; вокальної групи ансамблю пісні і танцю «Обрій» міського центру культури і  дозвілля; народного ансамблю сучасної та класичної пісні «Елегія» (керівник Людмила Ломоносова);  станцювати «Сальсу у вінках» та обрати найчарівнішу мавку з найкращим купальським вінком; сфотографуватися  з найбільшим купальським вінком, прийняти участь у Танку-руханці  та виграти головний приз. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Родзинкою етнографічного свята буде майстер-клас з плетіння купальських вінків.
Кульмінацією свята о 21:00 стане фаєр-шоу від «BLACK GOOSE», від чого святкування Івана Купала заграє новими яскравими фарбами, подарує гарний настрій, яскраві емоції та запалить серця містян.
Система Orphus