Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У мікрорайоні Левада у Полтаві створюють новий сквер

У Полтаві триває реалізація проектів-переможців в рамках реалізації Бюджету участі, які у 2017 році набрали найбільшу кількість голосів. Серед них – великий проект щодо облаштування парку відпочинку у мікрорайоні Левада, а саме – по провулку Рибальському. 13 липня секретар міської ради Оксана Деркач з робочим візитом відвідала місце, де нині активно йдуть роботи.

Мешканці прилеглих вулиць та провулків звернулись до секретаря міської ради Оксана Деркач з питанням створення такого скверу. Так і виникла ідея подати відповідний проект. Його із задоволенням підтримали, адже у цій частині Полтави не так і багато місць, де можна було б просто відпочити, прогулятись з дітьми, або навіть усією родиною, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

Сьогодні тут активно працює техніка. Втім, працює не на території парку. Довкола майбутньої зони відпочинку укладають нове асфальтне покриття. Хоча на момент роботи над самим проектом цього передбачено не було. Підхід має бути комплексним, не можна зробити затишне місце для відпочинку і не привести до ладу територію, яка його оточує, – зауважує Оксана Деркач:

“Як бачите, роботи щодо облаштування самого парку ще не розпочаті. Ми прийняли рішення покласти тут новий асфальт. Не можна зробити красиве місце для відпочинку і щоб довкола нього були розбиті дороги. В рамках виконання Програми житлово-комунального господарства та благоустрою міста Полтава нині тут працює спецтехніка. Якщо робити, що досконало”.

Завершать дорогу – розпочнуть роботи у парку. Той, що зараз – парком назвати складно. Старі дерева, усе захаращене бур’яном, погані доріжки, лавочки, які вже давно не фарбувались і не приводились до ладу. Мешканці мікрорайону зауважують, що на гарне місце відпочинку чекають вже давно:

“Було б прекрасно, аби і ми, левадівці, мали свою паркову зону, – наголосив полтавець Анатолій. – Тут у цьому парку треба зробити зручні лавочки, гойдалки для дітей, аби батькам було де посидіти, доки діти бавляться. Тут би гуляли з візочками молоді мами, відпочивали люди похилого віку”.

Заплановано, що новенький парк матиме комфортні лавочки, додаткові урни, тротуарні доріжки будуть вимощені з плитки, для дітей тут буде мотори-парк, окрім того тут посадять нові дерева.

Система Orphus